Nakliye ve Ödeme

Satın almış olduğunuz ürün anlaşmalı olduğumuz nakliye-kargo firmaları tarafından kampanyalar ve özel promosyonlar uygulamalarıyla ücretli-ücretsiz müşterilerimize ulaştırılır.

Ödeme yöntemleri anlaşmalı bankalar Dünya genelinde kabul görmüş kredi kartları, teslimatta ödeme (Kapıda ödeme) ve mağazadan teslim şeklindedir.

Ödemeleriniz güvenli iletişim altyapısıyla ödeme sistemlerine ulaştırılır, verileriniz izlenemez dinlenemez, SSL (Secure Sockets Layer – Güvenli Giriş Katmanı) yöntemiyle şifrelenir ve ödeme noktalarıyla iletilir. Güvenle  alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenlik Sertifikamız incelemek için tarayıcınızın adres kısmında Yeşil sembole tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Bu konuda daha fazla bilgi almak için bize mail atabilirsiniz. (info@hesaplisepet.com)

Devletlerarası anlaşmazlıklar, ticari engellemeler, gümrük prosedürleri-politikaları,
doğal afetler, taşıma-nakliye kaynaklı (kaza – yangın – kaybolma – hasar – aktarım kaçırması vb.), grev, alı koyma gibi nedenler teslimat için belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.

Türkiye dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali olabilir, bu durumlar satış aşamasındaki fiyatlandırmaya dâhil değildir, Gümrüklerin ek vergi, ücret vb. konularla ücret talep etme ihtimali vardır.

Paketinizin durumu hakkında, nakliye-kargo firmasının size bildirdiği takip paketin ürünün durumu hakkında bilgi alabilir (olası) gümrük işlemlerini yürütmek için memurları veya kargo firmasının uluslararası ticaret danışmanlarıyla ve/veyahut müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak, paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz
Gümrük bedelleri siparişinize ve satın aldığınız ülkenin gümrük politikaları ve vergilendirme kanunlarına göre göre değişiklik gösterebilir.
Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.